teklif al

Yönetim Profili

UNIVERSAL CERTIFICATION , yönetim sistemleri, gözetim, ürün belgelendirme, test  ve kalibrasyon konusunda sektörde 29 yıllık deneyimi olan Suat KAÇMAZ  tarafından  2005 yılında, UNIVERSAL UYGUNLUK DEĞERLENDİRME HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş. unvanı ile kurulmuş ve sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda faaliyet göstermek üzere konularında  uzman personelleri bünyesine alarak faaliyetlerine başlamıştır.

UNIVERSAL CERTIFICATION’ın amacı, müşterilerine tarafsız bir hizmet sunmaktır. Bunu başarmak için ihtiyaç duyduğu özellikler ve yetkinlikler, her biri kendi meslek alanında yeterli bilgi birikimine sahip uzman personelinde mevcuttur.

UNIVERSAL CERTIFICATION, mesleki konularda, idari işlemlerin en kısa zamanda ve en hatasız şekilde yürütülmesi için son teknoloji donanım ve yazılımlarla, personelinin en güncel bilgiler ile donatılmış olmasını sağlamak amacı ile ofis içi gelişim konularında sürekli eğitimler almasını sağlamayı ilke edinmiştir.

UNIVERSAL CERTIFICATION, kalite ile ilgili Türkiye’de ve dünyada meydana gelen tüm değişiklikler firma üst yönetimi ve personeli tarafından yakından takip edilmektedir. Bu değişiklikler nedeniyle gidilmesi gereken revizyonlar, en kısa sürede belgelendirme prosedürlerine yansıtmakta ve böylelikle müşterilerinin tüm dünya ile birlikte en yeni ve en iyi hizmetten yararlandırılması sağlanmaktadır.

Bültenimize kayıt olun haber ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun.