teklif al

Yönetim Profili

UNIVERSAL Sertifikasyon 2005 yılında değişik uygunluk değerlendirme alanlarında derin birikimleri olan uzmanlar tarafından kurulmuştur.

UNIVERSAL Sertifikasyon, gönüllü ve zorunlu değişişik uygunluk değerlendirme alanlarında aktif bir kuruluştur. UNIVERSAL Sertifikasyon AB Tip İnceleme hizmetleri (CE İşratlemesi) için bir Onaylanmış Kuruluş, akredite bir “A Tipi” Muyane Kuruluşu, akredite Yönetim Sistemleri Belgelendirme Kuruluşu, akredite Ürün Belgelendirme Kuruluşu, Laboratuar ve akredite Personel Belgelendirme Kuruluşudur.

Laboratuar hizmetlerinin çok yakında akreditasyonun ilan edilmesi beklenmektedir.

Personel Belgelendirme hizmetleri grup şirketi olan UNIVERSAL Belgelendirme ve Mesleki yeterlilik Hizmetleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

UNIVERSAL Sertifikasyon tüm hizmetlerini gizlilik ve tarafsızlık prensipleri çerçevesinde sunmaktadır. Temel amacımız uzman personelimizle değer katan ve güvenlir uygunluk değerlendirme hizmetlerinin sunulmasıdır. Sunulan tüm hizmetlerimizin uluslararsı tanınır bir akreditasyon şemsiyesi altında verilmesi hedeflenmiştir. UNIVERSAL Sertifikasyon ülkemizin milli akreditasyon kuruluşu olan ve uluslararası tanınırlığa sahip olan TÜRKAK ile çalışmaktadır.

UNIVERSAL Sertifikasyon kalite ve uygunluk değerlendirme alanındaki yeni gelişmeleri, yeni standard ve mevzuatları yakından takip etmekte ve hizmetlerini bu çerçevede her zaman güncel tutmaktadır. UNIVERSAL Sertifikasyon en güncel uygunluk değerlendirme hizmetlerini dünyadaki diğer uygunluk değerlendirme hizmetleri ile aynı zamanında müşterilerine sunmaktadır.

Bültenimize kayıt olun haber ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun.